kcron - en to eo translation catalogue (143 entries)

en: (System Crontab)
eo: (Sistema "Cron"-tabelo)

en: No password entry found for user '%1'
eo: Neniu pasvortero trovita por uzanto '%1'

en: No password entry found for uid '%1'
eo: Neniu pasvortero trovita por uid '%1'

en: An error occurred while updating crontab.
eo: Okazis eraro dum aktualigado la  "Cron"-tabelo

en: every day
eo: ĉiutage

en: 1st
eo: 1a

en: 2nd
eo: 2a

en: 3rd
eo: 3a

en: 4th
eo: 4a

en: 5th
eo: 5a

en: 6th
eo: 6a

en: 7th
eo: 7a

en: 8th
eo: 8a

en: 9th
eo: 9a

en: 10th
eo: 10a

en: 11th
eo: 11a

en: 12th
eo: 12a

en: 13th
eo: 13a

en: 14th
eo: 14a

en: 15th
eo: 15a

en: 16th
eo: 16a

en: 17th
eo: 17a

en: 18th
eo: 18a

en: 19th
eo: 19a

en: 20th
eo: 20a

en: 21st
eo: 21a

en: 22nd
eo: 22a

en: 23rd
eo: 23a

en: 24th
eo: 24a

en: 25th
eo: 25a

en: 26th
eo: 26a

en: 27th
eo: 27a

en: 28th
eo: 28a

en: 29th
eo: 29a

en: 30th
eo: 30a

en: 31st
eo: 31a

en: weekday
eo: semajntago

en: Mon
eo: Lun

en: Tue
eo: Mar

en: Wed
eo: Mer

en: Thu
eo: Ĵaŭ

en: Fri
eo: Ven

en: Sat
eo: Sab

en: Sun
eo: Dim

en: every month
eo: ĉiumonate

en: January
eo: Januaro

en: February
eo: Februaro

en: March
eo: Marto

en: April
eo: Aprilo

en: _: May long
    May
eo: Majo

en: June
eo: Junio

en: July
eo: Julio

en: August
eo: Aŭgusto

en: September
eo: Septembro

en: October
eo: Oktobro

en: November
eo: Novembro

en: December
eo: Decembro

en: DOM_FORMAT as well as DOW_FORMAT
eo: DOM_FORMAT kaj DOW_FORMAT

en: At TIME
eo: je TIME

en: , and
eo: , kaj

en:  and
eo:  kaj

en: Task Scheduler
eo: Taskolancilo

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
eo: Vi povas uzi tiun aplikaĵon por lanĉi programojn fone je certaj tempoj.
    Por tuj plani taskon, klaku sur la taskujon kaj elektu Redaktu/Nova en la menuo.

en: Welcome to the Task Scheduler
eo: Bonvenon ĉe la Taskolanĉilo

en: &New...
eo: &Nova...

en: M&odify...
eo: Ŝ&anĝu...

en: &Enabled
eo: &Enŝaltita

en: &Run Now
eo: &Lanĉu nun

en: Ready.
eo: Preta.

en: Scheduled tasks have been modified.
    Do you want to save changes?
eo: Taskoplano ŝangiĝis.
    Ĉu vi volas sekurigi la ŝanĝojn?

en: Saving...
eo: Konservante...

en: Printing...
eo: Presante...

en: Cutting to clipboard...
eo: Eltondante al interdeponejo...

en: Copying to clipboard...
eo: Kopiante al interdeponejo...

en: Pasting from clipboard...
eo: Enmetante el interdeponejo...

en: Adding new entry...
eo: Aldonante novan eron...

en: Modifying entry...
eo: Ŝanĝante eron...

en: Deleting entry...
eo: Forigante eron...

en: Disabling entry...
eo: Malŝaltante eron...

en: Enabling entry...
eo: Enŝaltante eron...

en: Running command...
eo: Lanĉante komandon...

en: Create a new task or variable.
eo: Kreas novan taskon aŭ variablon.

en: Edit the selected task or variable.
eo: Redaktas la elektitan taskon aŭ variablon.

en: Delete the selected task or variable.
eo: Forigas la elektitan taskon aŭ variablon.

en: Enable/disable the selected task or variable.
eo: Enŝaltas/elŝaltas la elektitan taskon aŭ variablon.

en: Run the selected task now.
eo: Lanĉas la elektitan taskon nun.

en: Enable/disable the tool bar.
eo: Enŝaltas/elŝaltas la illistelon.

en: Enable/disable the status bar.
eo: Enŝaltas/elŝaltas la statolistelon.

en: Disabled
eo: Elŝaltita

en: Disabled.
eo: Elŝaltita.

en: Modify Task
eo: Ŝanĝu taskon

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Edit Task
eo: Redaktu taskon

en: Program:
eo: Programo:

en: Description:
eo: Priskribo:

en: No tasks...
eo: Neniuj taskoj...

en: Modify Variable
eo: Ŝanĝu variablon

en: Edit Variable
eo: Redaktu valoron

en: Variable:
eo: Variablo:

en: Value:
eo: Valoro:

en: No variables...
eo: Neniuj variabloj...

en: Variables
eo: Variabloj

en: Print Cron Tab
eo: Presu "cron"-tabelon

en: Cron Options
eo: Opcioj de "cron"

en: Print cron&tab
eo: Presu "cron"-&tabelon

en: Print &all users
eo: Presu &de ĉiuj uzantoj

en: &Run as:
eo: &Lanĉu kiel:

en: &Comment:
eo: &Komento:

en: &Program:
eo: &Programo:

en: &Browse...
eo: E&lektu...

en: &Silent
eo: &Silentu

en: Months
eo: Monatoj

en: Days of Month
eo: Tagoj de monato

en: Days of Week
eo: Tagoj de semajno

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Run every day
eo: Lanĉu ĉiutage

en: Hours
eo: Horoj

en: Minutes
eo: Minutoj

en: Please enter the following to schedule the task:
eo: Bonvolu tajpi la sekvan por plani taskon:

en: the program to run
eo: la programo lanĉenda

en: the months
eo: la monatoj

en: either the days of the month or the days of the week
eo: aŭ monattagojn aŭ semajntagojn

en: the hours
eo: la horoj

en: the minutes
eo: la minutoj

en: Cannot locate program. Please re-enter.
eo: Ne eblas trovi la programon. Bonvolu retajpi.

en: Program is not an executable file. Please re-enter.
eo: La indikita programo ne estas lanĉebla dosiero. Bonvolu retajpi.

en: Only local or mounted files can be executed by crontab.
eo: Nur lokaj aŭ kroĉitaj dosieroj estas lanĉeblaj de "crontab".

en: &Variable:
eo: &Variablo:

en: Va&lue:
eo: V&aloro:

en: Co&mment:
eo: &Komento:

en: Override default home folder.
eo: Anstataŭigu aprioran hejmdosierujon.

en: Email output to specified account.
eo: Retpoŝtu komandeligaĵon al indikita uzanto.

en: Override default shell.
eo: Anstataŭigu implicitan komandinterpretilon.

en: Folders to search for program files.
eo: Dosierujoj traserĉendaj je programdosieroj.

en: Please enter the variable name.
eo: Bonvolu retajpi la variablonomon.

en: Please enter the variable value.
eo: Bonvolu entajpi la variablonomon.

en: Users/Tasks/Variables
eo: Uzantoj/Taskoj/Variabloj

en: Tasks/Variables
eo: Taskoj/Variabloj

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: _: user on host
    %1 <%2> on %3
eo: %1 <%2> ĉe %3

en: Scheduled Tasks
eo: Planitaj taskoj

en: KDE Task Scheduler
eo: KDEa Taskolanĉilo
