xfce4-panel 4.2.4 - en to eo translation catalogue (97 entries)

en: Select file
eo: Elektu dosieron

en: No data was found. The panel will be empty.
eo: Malsukcesis trovi ian datumon. La panelo estos malplena.

en: Position:
eo: Pozicion:

en: Item properties
eo: Elementaj parametroj

en: Removing the item will also remove its popup menu.
eo: Forigi elementon malaperigos ankaŭ ĝian ŝprucmenuon.

en: Select command
eo: Elektu komandon

en: Command:
eo: Komandon:

en: Run in _terminal
eo: Lanĉu en _terminalo

en: Use startup _notification
eo: Uzi lanĉa _informigo

en: Other Icon
eo: Alia Piktogramo

en: Drag file onto this frame to change the icon
eo: Treni dosieron sur tiun kadron por ŝanĝi la piktogramon

en: Caption:
eo: Bildklarigon:

en: Tooltip:
eo: Priskribeton:

en: Attach menu to launcher
eo: Aldonu menuon al la lanĉilo

en: Change menu item
eo: Modifiu menuan elementon

note: add buttons
en: _Remove
eo: _Forigu

en: Launcher
eo: Lanĉilo

en: Click mouse button 3 to change item
eo: Alklaku la 3-an musbutonon por ŝanĝi la elementon

en: Add launcher
eo: Aldonu lanĉilon

en: Add new item
eo: Aldonu novan elementon

en: Are you sure you want to exit?
eo: Ĉu vi vere volas adiaŭi?

en: 
     The Xfce Panel
     Version %s
    
     Part of the Xfce Desktop Environment
     http://www.xfce.org
    
     Licensed under the GNU GPL.
eo: 
     La Xfce-a Panelo
     Eldono %s
    
     Parto de la Xfce-a Labortabla Medio
     http://www.xfce.org
    
     Disdonita laŭ la GNU GPL.

en: %s: Successfully started without session management
eo: %s: Sukcese startis sen seancadministrado

en: %s: Successfully started with session management
eo: %s: Sukcese startis kun seancadministrado

en: Could not create panel item "%s".
eo: Malsukcesis krei tiun panelan elementon "%s".

en: _Properties...
eo: _Parametroj...

en: Add _new item
eo: Aldonu _novan elementon

en: This item has no configuration options
eo: Ĉi tiu elemento ne havas konfigurajn opciojn

en: Xfce Panel
eo: Xfce-a Panelo

en: _About Xfce
eo: _Pri Xfce

en: _Help
eo: _Helpo

en: _Lock screen
eo: _Ŝlosu la ekranon

en: _Restart
eo: _Restartigu

en: E_xit
eo: A_diaŭu

en: Default
eo: Defaŭlta

en: Editor
eo: Redaktilo

en: File management
eo: Dosieradministrado

en: Utilities
eo: Utilaĝoj

en: Games
eo: Ludoj

en: Help browser
eo: Helplegilo

en: Multimedia
eo: Plurmedio

en: Network
eo: Reto

en: Graphics
eo: Grafiko

en: Printer
eo: Printilo

en: Productivity
eo: Produktado

en: Sound
eo: Sono

en: Terminal
eo: Terminalo

en: Settings manager not available
eo: La parametradministrilo ne estas disponebla

en: Menu
eo: Menuo

en: Small
eo: Malgranda

en: Medium
eo: Meza

en: Large
eo: Granda

en: Huge
eo: Grandega

en: Horizontal
eo: Horizontala

en: Vertical
eo: Vertikala

en: Left
eo: Maldekstra

en: Right
eo: Dekstra

en: Top
eo: Supra

en: Bottom
eo: Malsupra

en: Panel size:
eo: Dimensiojn de la panelo:

en: Panel orientation:
eo: Direkton de la panelo:

en: Popup position:
eo: Ŝprucmenuon:

en: Always on top:
eo: Ĉiam supre:

en: Autohide:
eo: Aŭtomate kaŝu:

en: Xfce Panel Settings
eo: Parametroj de la Xfce-a Panelo

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Behaviour
eo: Konduto

note: Use format characters from strftime(3) * to get the proper string for your locale. * I used these: * %A  : full weekday name * %d  : day of the month * %B  : full month name * %Y  : four digit year
en: %A, %d %B %Y
eo: %A, %Y %B %d

en: Clock type:
eo: Speco de horloĝo:

en: Analog
eo: Analoga

en: Digital
eo: Cifereca

en: Hour mode:
eo: Reĝimon de horo:

en: 24 hour
eo: Internacia (24 horoj)

en: 12 hour
eo: 12 horoj

en: Show seconds:
eo: Montru la sekundojn:

en: Xfce Clock
eo: Xfce-a horloĝo

en: Number of rows:
eo: Nombro da horizontaloj

en: Number of columns:
eo: Nombron da vertikaloj

en: Graphical pager
eo: Grafika paĝilo

en: Desktop switcher
eo: Labortabloŝanĝilo

en: Access to the configuration system has been disabled.
    
    Ask your system administrator for more information
eo: Nuntempe ne estas permesita konfiguri la sistemon.
    
    Por pli da informo, demandu vian sistemestron

en: Lock the screen
eo: Ŝlosu la ekranon

en: Exit
eo: Adiaŭu

en: Setup
eo: Konfigurado

en: Info
eo: Informo

note: set names to use in option menus
en: Lock
eo: Ŝlosu

en: Button 1:
eo: Butonon 1:

en: Button 2:
eo: Butonon 2:

note: checkbox
en: _Hide
eo: _Kaŝu

en: System buttons
eo: Sistemaj butonoj

en: Separator
eo: Disigilo

en: Mail box:
eo: Retpoŝtkeston:

en: New mail command:
eo: Komandon je nova mesaĝo:

en: Command to run when new mail arrives
eo: Komando startiginda kiam nova poŝto alvenas

en: Command to run when the button on the panel is clicked
eo: Komando startiginda kiam oni alklakas la butonon ĉe la panelo

en: Interval (sec):
eo: Intertempon (sek):

en: Mail checker
eo: Poŝtkontrolilo
