libxfcegui4 4.2.4 - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: S_how
eo: M_ontru

en: _Hide
eo: _Kaŝu

en: Un_maximize
eo: Malm_aksimumigu

en: Ma_ximize
eo: _Maksimumigu

en: Un_shade
eo: Malvolv_u

en: _Shade
eo: _Volvu

en: Uns_tick
eo: De_gluu

en: S_tick
eo: A_lgluu

en: _Close
eo: _Fermu

en: Needs terminal
eo: Bezonas terminalon

en: Whether or not the command needs a terminal to execute
eo: Ĉu la komando bezonas terminalon por funkcii

en: Command
eo: Komando

en: The command to run when the item is clicked
eo: La startiginda komando kiam oni alklakas la elementon

en: Icon name
eo: Piktogramnomo

en: The name of the themed icon to display next to the item
eo: La nomo de la piktogramo montrinda ĉe la elemento

en: Visit homepage
eo: Vizitu la hejmpaĝon

en: Info
eo: Informoj

en: Credits
eo: Kreditoj

en: License
eo: Licencio

note: set window title
en: About %s...
eo: Pri %s...

en: Failed to acquire manager selection
eo: Malsukcesis akiri la elektaĵon de la administrilo

en: tray icon has requested a size of (%i x %i), resizing to (%i x %i)
eo: La aviza piktogramo bezonas tiujn dimensiojn (%i x %i). Dimensiigante je (%i x %i)

en: tray icon was not attached, destroying it
eo: La piktogramo ne estis algluita, do estas detruita
